O Agencji

Zadaniem Agencji EUROPOMOC jest wspieranie rozwoju polskich gmin, miast, regionów, instytucji, przedsiębiorstw i uczelni wyższych poprzez realizację projektów inwestycyjnych, planów rozwoju oraz projektów szkoleniowych i doradczych w oparciu o fundusze unijne. Prowadzimy działalność w różnych sektorach gospodarki w Polsce. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, firmami szkoleniowymi,  sektorem publicznym i organizacjami pozarządowymi.


Agencją EUROPOMOC kieruje

Ewa Krzykowska

 

mgr Ewa KRZYKOWSKA

Absolwentka:

  • Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie: SGH) – studnia dzienne 
  • Rocznego Studium Podyplomowego Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego organizowanego przez  Uniwersytet  Warszawski
  • Rocznego Studium Podyplomowego Integracji Europejskiej współorganizowanego przez Akademię Polonijną w Częstochowie i  Międzynarodowy Instytut ds. Projektów i Rozwoju w Brukseli

Specjalista w zakresie pozyskiwania i obsługi funduszy unijnych, koordynator i uczestnik wielu projektów unijnych.  Członek zespołu kontrolującego projekty unijne. Specjalista w zakresie opracowywania strategii rozwoju firm, miast i gmin, biznesplanów, analiz rynku, analiz, raportów i ekspertyz.  Autorka licznych artykułów prasowych.

Powołana Zarządzeniem Marszałka Województwa Dolnośląskiego do pełnienia funkcji kandydata na eksperta do oceny projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Dolnośląskiego 2014 -2020.

Powołana przez Zarząd Województwa Mazowieckiego do pełnienia funkcji kandydata na eksperta do oceny projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Mazowieckiego 2014 -2020.

Powołana przez Zarząd Województwa Pomorskiego do pełnienia funkcji eksperta do oceny projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Pomorskiego 2014 -2020.

Powołana przez Państwową Jednostkę Budżetową  Centrum Projektów Europejskich do pełnienia funkcji eksperta do oceny projektów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  POWER 2014 -2020.

Powołana przez Ministra Rozwoju Regionalnego do pełnienia funkcji eksperta do oceny projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. 

Powołana przez  Zarząd Województwa Mazowieckiego  do pełnienia funkcji asesora do oceny projektów  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2009 - 2013. 

Powołana Zarządzeniem  Marszałka Województwa Dolnośląskiego  do pełnienia funkcji eksperta II stopnia do oceny projektów  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2009-2013. 

Od 2010 roku członek  założyciel Polskiego Stowarzyszenia Ekspertów i Asesorów Funduszy Unii Europejskiej.

Trener z wieloletnim doświadczeniem w realizacji i obsłudze szkoleń o tematyce unijnej i przedsiębiorczości.


Wybrane referencje

Fundusze Europejskie i Dotacje Unijne | AGENCJA EUROPOMOC © | Wszystkie prawa zastrzeżone | Mapa strony | Hosting 

Na naszych stronach używamy Cookies jedynie w celu lepszego świadczenia usług oraz gromadzenia statystyk odwiedzin.
Jesli nie wyrażasz zgody na Cookies, musisz je wyłączyć w swojej przeglądarce.