Zapytanie o dotację lub projekt unijny

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY W ZWIĄZKU Z OCHRONĄ DANYCH OSOBOWYCH

Podanie danych osobowych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, a ich przetwarzanie bezterminowe. Administratorem danych osobowych jest Ewa Krzykowska i Krzysztof Krzykowski prowadzący wspólnie działalność w  formie spółki cywilnej pod firmą: Agencja EUROPOMOC s.c. Krzysztof Krzykowski,  Ewa Krzykowska pod adresem: ul. Pomiechowska 35, 04-694 Warszawa, NIP: 9522124473, REGON: 146675006 (dalej: Agencja Europomoc) Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania i żądania usunięcia. Administratorem Twoich danych osobowych są Ewa Krzykowska oraz Krzysztof Krzykowski wspólnicy spółki cywilnej działającej pod firmą: Agencja EUROPOMOC s.c. Krzysztof Krzykowski, Ewa Krzykowska. Zapoznaj się z klauzulą infomacyjną na temat przetwarzania Twoich danych TUTAJ.


FORMULARZ ZAPYTANIA O DOTACJĘ


INFORMACJA O PRAWIE DO COFNIĘCIA ZGODY

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu  przesyłania w formie listu elektronicznego (e-mail) przez Ewę Krzykowską oraz Krzysztofa Krzykowskiego wspólników spółki cywilnej działającej pod firmą Agencja EUROPOMOC s.c. Krzysztof Krzykowski, Ewa Krzykowska z siedzibą w Warszawie informacji o konkursach finansowanych z funduszy unijnych oraz warunkach ubiegania się o dofinansowanie. 

Informujemy, że cofnięcie wcześniej udzielonej zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Fundusze Europejskie i Dotacje Unijne | AGENCJA EUROPOMOC © | Wszystkie prawa zastrzeżone | Mapa strony | Hosting 

Na naszych stronach używamy Cookies jedynie w celu lepszego świadczenia usług oraz gromadzenia statystyk odwiedzin.
Jesli nie wyrażasz zgody na Cookies, musisz je wyłączyć w swojej przeglądarce.